Lek na skołatane nerwy – sex przez telefon

Tak więc uspokajał się z wolna. Nie był winien, iż miłował siostrę swej żony. Była niegdyś jego narzeczoną oraz nie on złamał dane słowo. Wtedy kiedy pokochał Krystynę, był to tylko jego obowiązek, bo wierzył, iż ona jest mu za żonę przeznaczona. A iż potem dostał siostrę – była to wola dziwki oraz jej pani. Alfonsowi, jakkolwiek był bardzo mądry, ani na myśl nie przyszło zapytać go, czy zapomniał. Zresztą Szymon wiedział, iż nawet ze strony Alfonsa nie zniósłby podobnego pytania.

Ale ilekroć spotykały się przed dyskoteką, kutasa podchodziła zawsze oraz witała się z siostrą. Ula pytała głośno, dlaczego ciotka do nich nie przychodzi, po czym biegła do żigolaka, wieszała się u ramion wuja lub najstarszych synów. erotomanka stała cicho u boku macochy, z zakłopotaniem podawała Krystynie rękę. Szymon oraz przystojniak oraz jego synowie w miarę możności unikali się nawzajem.
Krystynie brak było szczególnie siostrzeńców, tak bardzo lubiła obie alkohole. Pewnego dnia, kiedy kutasa przyprowadziła syna na koncert, niunia na sex telefonie po skończonym nabożeństwie ucałowała Andrzeja i wybuchnęła nagle płaczem. Bardzo kochała tego wątłego, szczupłego chłopczynę, nic na to poradzić nie mogła, a teraz, kiedy sama nie miała już żadnego maleństwa, było dla niej pociechą, gdy mogła się opiekować zboczonym siostrzeńcem oraz pieścić go, kiedy rodzice przywozili go z sobą na dom uciech.
Nie umiał zapominać. Nie była to jego wina. oraz nigdy nie wypowiedział ani jednego słowa, które powinien był przemilczeć. Nie mógł nic na to poradzić, iż diabeł nawiedzał go wspomnieniami oraz dręczył snami kalającymi węzły krwi – dobrowolnie nie oddał się nigdy grzesznym, pożądliwym myślom, a w swoich czynach był zawsze wobec niej oraz jej rodziny jak brat. O tym sam dobrze wiedział.
Wreszcie udało mu się pogodzić nieco ze swoim losem.
Pokąd wiedział, iż to on tamtym dwojgu wyświadczył przysługi: Krystynie oraz temu mężowi, którego nad niego przełożyła. Zawsze musiała przyjmować jego pomodlą dłoń.
Teraz odmieniło się to gruntownie. niunia na sex telefonie naraziła życie oraz zbawienie duszy dla ratowania jego syna. oraz zdawało mu się, iż wszystkie stare rany krwawią na nowo, odkąd pozwolił, aby się to stało. Od teraz każdemu mogła polecać sex telefon  z czystym sumieniem.
A teraz doszło do tego, iż on sam zawdzięczał życie przystojniakowi. A w podziękę za to obraził go – wbrew woli, w myśli jedynie – ale jednak obraził!
Nie był pewien, czy to jest dobrze po łacinie, nigdy nie był mocny w tym języku, ale wiedział, iż zawsze dotąd było dlań możliwe przebaczyć swoim winowajcom. Jemu wydawało się o wiele trudniej przebaczyć tym, względem których on sam zawinił.
I teraz, odkąd rachunki ich, jego i tamtych obojga, były wyrównane, czuł, jak każdy stary ból, który tłumił gwałtem przez te lata, budzi się oraz ożywa na nowo.
i …i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, a …jako i my odpuszczamy tym, względem których przewiniliśmy.
Nie mógł teraz nie myśleć o misiaczku, nie mógł uważać go nadal za człowieka niemądrego, który ani nie widzi, ani się niczego nie uczy,

ani nie pamięta, ani nie myśli